07.10.2019 Gminne Zawody Unihokeja

 

ZAWODY GMINNE UNIHOKEJ

rocznik 2005 i 2006, Łęczyce 07.10.2019

Dnia 07.10.2019, w Łęczycach odbyły się zawody gminne w Unihokeju dziewcząt i chłopców rocznika 2005 i 2006. Na starcie stanęły 4 zespoły zarówno dziewcząt jak i chłopców. 

Zawody odbywały się systemem każdy z każdym, na przemian grały dziewczyny i chłopcy ze szkół podstawowych naszej gminy. Chłopcom udało się wygrać tylko jeden mecz i ostatecznie zajęli 3 miejsce. Dziewczyny wygrywając dwa mecze  i jeden remisując, okazały się najlepsze. To one będą reprezentowały gminę Łęczyce w rozgrywkach na szczeblu powiatowym, które odbędą się 22.10.2019r w Rumi. Wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły należą się ogromne brawa i podziękowania, a za dziewczęta trzymamy mocno kciuki.

W reprezentacji szkoły wystąpili:

 

Skład dziewczyn:

Aneta Litwin, Amelia Mrzygłocka, , Weronika Konkol, Simona Dampc, Natalia Maciaszek, Julia Kłos, Anna Kwidzińska, Karolina Krampa, Malwina Kędziora, Sylwia Bojke

Skład chłopców:

Łukasz Miler, Jakub Siecha, Gracjan Baranowski, Miłosz Sobczak, Mikołaj Chodubski, Franciszek Damps, Marcin Miękicki, Łukasz Damps, Kacper Damps, Filip Socha.

Opiekunowie: Weronika Wieżel- Bisewska i Adrian Nowak.

 
 
"