30.01.2020 Tenis na wesoło.

Dnia 30.01.2020 odbyła się III Edycja wieczorno-nocnego turnieju tenisa stołowego na wesoło. Zaskoczyła nas rekordowa frekwencja. Późna pora rozgrywania zawodów nie zniechęciła pasjonatów tej dyscypliny. Na starcie stawiło się 37 zawodników, którzy zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe.

W kategorii dzieci klas 4-6 i Młodszych po raz drugi najlepszy okazał się Maksymilian

Misiak, który w finale pokonał Oliviera Pobłockiego, a na najniższym stopniu podium uplasował się Nikodem Bobkowski.

W kategorii Kobiet Open pod nieobecność liderki rozgrywek - Pani Danuty Kędziora, prym wiodła Karolina Krampa i to ona zgarnęła pierwsze miejsce. Drugie miejsce dla powracającej do zdrowia Klaudii Staniszewskiej, A trzecie miejsce wywalczyła  po wyrównanym boju Simona Damps.

W Kategorii mężczyzn Open na podium znalazła się pierwsza trójka klasyfikacji generalnej naszych rozgrywek, którzy zawsze wymieniają się między sobą miejscami. Tym razem zwyciężył Kacper Damps (nowy lider ), drugie miejsce dla Gracjana Baranowskiego    i na najniższym stopniu stanął Miłosz Sobczak.

Klasyfikacja generalna wraz z punktami dostępna jest na gazetce sportowej przy świetlicy szkolnej. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zapraszamy za miesiąc na kolejny turniej. Ze sportowym pozdrowieniem - Nauczyciele wychowania fizycznego.