17.05.2019 Wielka zbiórka książki zakończona.

W terminie 07.05 – 17.05. 2019r   społeczność naszej szkoły  wzięła udział w Ogólnopolskiej Zbiórce Książek, organizowanej w kraju przez fundację Zaczytani.org, a koordynowanej w naszej szkole przez panią pedagog Agnieszkę.  Akcja zbierania książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pozwala nam dzielić się dobrem poprzez prosty gest oddania tego co wartościowe, przeczytane i leżące na półce, a mogące posłużyć komuś innemu w  szpitalu,  hospicjum, domu dziecka, domu pomocy, świetlicy wiejskiej i środowiskowej  oraz centrum aktywności lokalnej.

 

Dzięki zaangażowaniu wielu osób oraz współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną  (filią w Strzebielinie), udało się zebrać łącznie 244 książki, które wkrótce zostaną przekazane do jednego z głównych magazynów fundacji na terenie trójmiasta, a stamtąd w ręce potrzebujących.

 
 
"