Konkursy

04.2018 Gminny Konkurs Ekologiczny "Gra planszowa"

W Gminnym Konkursie Ekologicznym "gra planszowa" wyróżnieni zostali:

Martyna Groth, Bartosz Kalkowski ,Nikodem Groth

View the embedded image gallery online at:
http://spstrzebielino.pl/index.php/konkursy#sigFreeId2293c10ca6

13 i 25.04.2018 Konkurs recytatorski "Rodno Mowa".

Eliminacje gminne

13 kwietnia 2018r. w Zespole Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego poezji i prozy kaszubskiej „ RodnȏMòwa”. Uczniowie ze szkół z Brzeźna Lęborskiego, Łęczyc, Strzebielina i Rozłazina występowali w IV kategoriach.  Każdy z uczestników musiał wykazać się bardzo dobrym opanowaniem 1 wiersza i 1 fragmentu prozy w języku kaszubskim.

         W kategorii klas I – III SP drugie miejsce zajął Janek Nierzwicki z kl. II a, a w kategorii klas IV – VI SP pierwsze miejsce zajęła Klaudia Staniszewska z kl. VI a , natomiast w kategorii klas VII SP – II i III Gimnazjm wyróżnienie zdobyła Wiktoria Turbacz  z kl. III a.Do etapu powiatowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy w swojej kategorii zdobyli I i II miejsce.

Eliminacje powiatowe

         25  kwietnia 2018r.  w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki  Kaszubsko – Pomorskiej w Wejherowie finaliści eliminacji gminnych stanęli do kolejnego etapu konkursu „Rodnômòwa”. Do eliminacji powiatowych zakwalifikowało się dwoje uczniów z naszej szkoły.

Czytaj więcej...

26.03.2018 Tydzień Morski.Konkursy

W ramach Tygodnia Morskiego w poniedziałek wręczyliśmy dyplomy i nagrody dla zwycięzców zorganizowanych konkursów: plastycznego „Mój morski świat” i wiedzy o Patronie Szkoły.

 Wyniki Konkursu Plastycznego

 Kategoria klas I-III

Czytaj więcej...

27.03.2018 Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

25 reprezentantów szkól Bożegopola Wielkiego ,Łęczyc, Strzebielina i Rozłazina brało udział w gminnych eliminacjach Turnieja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego który odbył się 27 marca br. W Bożympolu Wielkim. Uczestnicy musieli się wykazać widzą teoretyczną-testy, umiejętnością jazdy z przeszkodami, co wymagało od zawodników niezwykłej precyzji. Ostatnim zadaniem które musieli wykonać to wiedza z zakresu pierwszej pomocy.

I miejsce ex aequo zajęła Szkoła w Rozłazinie i Bożympolu Wielkim, tym samym będą reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatowych. Myśmy zajęli II miejsce. Wszystkim gratulujemy wiedzy i umiejętności.

Naszą szkołę reprezentowali

Czytaj więcej...

21.03.2018 Ptaki Cudaki

Wiosenny Konlurs Plastyczny zorganizowany przez Gminną Instytucję  Kultury i Biblioteki w Łęczycach z siedzibą w Strzebielinie

Czytaj więcej...

02.03.2018 Przegląd telentów wklasie II b

                             

 W piątek tj. 02.marca 2018 r. odbył się w klasie II b przegląd talentów. Do tegoż konkursu dzieci przygotowywały się już od stycznia. Celem konkursu było zaprezentowanie przy klasie posiadanego talentu . Niektórzy pokazali swoje występy na żywo, inni w formie elektronicznej- na nośnikach. Przegląd talentów trwał dwie godziny lekcyjne. Pokazy były piękne i   świetnie przygotowane. Mogliśmy podziwiać

Czytaj więcej...

22.02.2018 Szkolny konkurs recytatorski klas I-III

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI  I  PROZY  POLSKIEJ

 W KATEGORII KLAS I – III

 22 lutego 2018r. odbył  się w naszej szkole konkurs recytatorski dla uczniów klas I – III.

 Cele konkursu :

 Popularyzacja polskiej literatury pięknej.

 • Kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego.

 • Stwarzanie okazji do pracy nad kulturą mowy oraz sztuką interpretacji.

 • Promocja osiągnięć uczniów.

  Aby wziąć udział w konkursie należało przygotować recytację dwóch dowolnych utworów literackich polskich autorów (utwory poetyckie lub fragmenty prozy).

  Łączny czas prezentacji nie mógł przekroczyć 6 minut.

  Do konkursu zgłosiło się

  Czytaj więcej...

 
 
"