Zawody sportowe

10.04.2018 VI Mini Olimpiada Sportowa w Łęczycach

W dniu 10 kwietnia 2018r. o godz. 9.00 rozpoczęła się VI Mini Olimpiada Sportowa dla dzieci z grup zerowych, której organizatorem była Szkoła Podstawowa w Łęczycach. Pani Dyrektor Anna Jakubowska serdecznie powitała zebranych gości i zaprosiła do zabawy rozgrzewającej. Zawodnicy  przy dopingu licznie zgromadzonej publiczności uczestniczyli w wielu konkurencjach, wykazując się zapałem i wielkim zaangażowaniem.

Czytaj więcej...

23.02.2018 Nasze sukcesy

Turniej piłki siatkowej nauczycieli  - Bolszewo 2018

 W piątek tj. 23.lutego 2018 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Bolszewie „Turniej  w piłce siatkowej szkół wiejskich”. Naszą szkołę do tegoż turnieju zgłosiła miesiąc wcześniej P. Weronika Wieżel- Bisewska – nauczycielka W-F . Zorganizowanie składu na mecz było dla P. Weroniki nie lada wyzwaniem. W naszej szkole lubimy sport,

Czytaj więcej...

22.02.2018 Gminne Zawody Szkół Podstawowych w Piłkę Ręczną

 

Dnia 22.02.2018 odbyły się w Bożympolu Wielkim zawody gminne szkół podstawowych w Piłkę Ręczną. W turnieju wzięły udział wszystkie szkoły naszej Gminy.

 Mecze odbywały się systemem każdy z każdym. Obie nasze ekipy uplasowały się na drugim stopniu podium. Lepsi okazali się tylko gospodarze zawodów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy naszych zawodników i zawodniczek. Naprawdę pokazali się z bardzo dobrej strony.

  Gratulujemy wszystkim graczom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Czytaj więcej...

09.12.2017 XVII Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

 XVII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

17 grudnia 2017 roku  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym pod patronatem honorowym Wójta Gminy Łęczyce, p .Piotra Wittbrodta odbył się XVII Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. W zawodach wzięło udział 25 uczestników, którzy zostali podzieleni na 4 kategorie wiekowe: szkoła podstawowa, młodzież, kobiety Open i mężczyźni Open. Finaliści poszczególnych kategorii zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami ufundowanymi przez Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Wójta Gminy Zwycięzcami XVII MTTS w poszczególnych kategoriach zostali:

Czytaj więcej...

17.10.2017 XVIII Edycja Turnieju Tymbarka

Dnia 17.10.2017 w Redzie odbyła się runda eliminacyjna do XVIII Edycji Turnieju Tymbarka „Z Podwórka na Stadiony”. Do zawodów wystawiliśmy jedną drużynę w kategorii U-10. Dla niektórych chłopców był to debiut na zawodach, które odbywały się poza murami szkoły. Zawodnicy pokazali się z dobrej strony. Zagrali na miarę swoich możliwości. Ciężko było

Czytaj więcej...

04.10.2017 Gminne zawody w Unihokeja.

    Dnia 4.10.2017 odbyły się kolejne zawody międzyszkolne gminy Łęczyce. Tym razem graliśmy w Unihokeja. Do rozgrywek przystąpiły dwie drużyny z naszej szkoły (chłopcy i dziewczęta) oraz zespoły z Łęczyc, Bożegopola Wielkiego i Rozłazina. Graliśmy systemem każdy z każdym.

Czytaj więcej...

29.09.2017 Gminne Zawody Halowej Piłki Nożnej Szkół Wiejskich.

W dniu 29.09.2017 odbyły się w Bożympolu Wielkim pierwsze w tym roku zawody między szkołami naszej gminy. Były to rozgrywki Halowej Piłki Nożnej Szkół Wiejskich. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Miotk, Mikołaj Chodubski, Rafał Bistram, Łukasz Damps, Łukasz Miler, Jakub Siecha, Artur Arendt, Sergiusz Stolz, Gracjan Baranowski i Miłosz Sobczak. Chłopcy byli zaangażowani w każdym meczu, mieliśmy kilka dogodnych sytuacji bramkowych, ale zabrakło

Czytaj więcej...

Zajęcia w ramach programu szkolny Klub Sportowy"

 

W drugim semestrze roku szkolnego 2016/2017 Zespół Szkół i Przedszkola

w Strzebielinie Osiedlu zgłosił się do uczestnictwa w programie „ Szkolny Klub Sportowy- SKS” organizowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy oraz Województwo Pomorskie. Projekt ma na celu rozpowszechnianie aktywnego spędzania wolnego czasu poza lekcjami, wpajanie zasady fair play, doskonalenie samorozwoju oraz przełamywania własnych barier. Projekt ten potrwa do grudnia 2017 Podczas zajęć uczniowie nauczali się nowych elementów technicznych danych dyscyplin sportowych oraz doskonalili już te, które poznali na lekcjach wychowania fizycznego. Do programu przystąpiło blisko 50 uczniów (chłopcy i dziewczyny), którzy zostali podzieleni na dwie grupy 25 osobowe. Dla każdej z grup prowadzimy zajęcia dwa razy w tygodniu po 1 godzinie. Mamy nadzieję, że dzięki tej idei nasi uczniowie zwiększą swoją aktywność fizyczną  spędzając dużo czasu na powietrzu, rozwiną swoje zdolności motoryczno-fizyczne, będą lepiej dbać o higienę i zdrowy tryb życia.

 

03.12.2016 XVI MTTS

         XVI  MIKOŁAJKOWYTURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W tradycję sportową Strzebielina wpisały się już na stałe turnieje tenisa stołowego organizowane przez Zespół Szkół i Przedszkola.03 grudnia 2016 r pod patronatem honorowym Wójta Gminy Łęczyce, p.Piotra Wittbrodta, odbył się XVI Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.Podobnie jak w poprzednich turniejach fundatorem pucharów są Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk  i Wójt Gminy Łęczyce.Uczestnicy turnieju podzieleni na cztery kategorie  stoczyli ze sobą szereg zaciętych pojedynków a nad sprawnym ich  przebiegiem czuwała komisja sędziowska w składzie : Adam Młyński i Weronika Wieżel.

 Po ceremonii wręczenia pucharów i nagród przez przewodniczącego Rady Gminy Łęczyce Pana Krzysztofa Licau i Panią dyrektor Teresę Hinc, wspólne zdjęcie jak zwykle zamykało  zawody sportowe.

Wyniki:

Czytaj więcej...

24.10.2016 Gminne Zawody w Unihokeju SP

Dnia 24.10.2016 odbyły się w Łęczycach zawody gminne w Unihokeju dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Na starcie stanęły 4 zespoły zarówno dziewcząt jak i chłopców.  W reprezentacji szkoły wystąpili:

Skład Dziewczyn: Aneta Litwin, Klaudia Nacmer, Amelia Mrzygłocka, Jessica Klocka, Angelika Bojke, Martyna Erdmańska, Julia Kajdewicz, Weronika Konkol, Simona Dampc, Natalia Maciaszek i Olga Magulska.

Skład chłopaków: Maciej Słowy, Gracjan Chołody, Micheasz Chochla, Sergiusz Stolz, Igor Ptach, Robert Drywka, Jan Nerowski, Mateusz Miotk, Łukasz Miler, Bartosz Kalkowski.

Zawody odbywały się systemem każdy z każdym, na przemian grały dziewczyny i chłopcy ze szkół podstawowych naszej gminy. Zawodnikom udało się wygrać jeden mecz, a kolejne dwa przegrali. Chłopcy ostatecznie zajęli 3 miejsce. Dziewczynom niestety nie udało się wygrać żadnego spotkania i rozgrywki zakończyły na ostatnim miejscu.

Opiekunowie: Weronika Wieżel i Adrian Nowak.


 
 
"