07.03.2019 Gminne Zawody w koszykówkę

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wybrali się na zawody gminne. Tym razem graliśmy w koszykówkę. Pod konie lutego swój turniej rozegrali uczniowie klas 4-6 natomiast 7 marca zagrali uczniowie klas 7-8 i gimnazjum.

  Najlepiej w rozgrywkach spisały się dziewczęta z młodszych klas. W zawodach zajęły 2 miejsce z niewielką stratą do zawodniczek z Bożegopola. W tym samym turnieju chłopcy zajęli 3 miejsce wspólnie z zawodnikami z Łęczyc.

 W turnieju starszych udział wzięły tylko dwie szkoły z naszej gminy. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy ulegli naszym rywalom zza miedzy. Wszyscy uczniowie pokazali się z jak najlepszej strony. Każdy dał od siebie tyle ile mógł zaoferować. Teraz czekają na nas jeszcze zawody w piłkę nożną oraz biegi lekkoatletyczne.

 Dziękujemy wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas zawodów międzyszkolnych.

 

 
 
"