Zawody gminne w Unihokeja. Igrzyska dzieci (rocznik 2009 i młodsi), Łęczyce 11.10.2021

Kolejna odsłona zmagań sportowych w naszej gminie to; Igrzyska dzieci w Unihokeja, które odbyły się w dniu 11.10.2021 w Łęczycach. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Pani Dyrektor, Magdalena Petta.

Na starcie stanęły cztery zespoły, zarówno dziewcząt jak i chłopców ze szkół podstawowych naszej gminy. Zawody odbywały się systemem każdy z każdym, na przemian grali chłopcy i dziewczęta. Reprezentanci naszej szkoły nie mieli sobie równych. Drużyna dziewczyn wygrała wszystkie trzy mecze, natomiast chłopcy wygrywając dwa i jeden remisując; awansowali na zawody powiatowe, które odbędą się 25.10.2021r. (dziewczęta) oraz 27.10.2021r. (chłopcy) w Rumi.

Każdy mecz obfitował w ogromne emocje, aż do ostatniego gwizdka. Wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły należą się ogromne brawa i podziękowania. Trzymamy za nich mocno kciuki w zmaganiach na szczeblu powiatowym.

W reprezentacji szkoły wystąpili:

Skład dziewczyn: Róża Małaszycka, Zuzanna Bach, Agata Stolz, Agata Rzepka, Zuzanna Domarus, Martyna Dampc, Zofia Formella, Oxana Chodubska, Elianah Staniszewska, Hanna Szulc.

Skład chłopców: Franciszek Bistram, Gabriel Kobiela, Dominik Klawikowski, Olivier Pobłocki, Maksymilian Kabus, Leon Bistram, Bartosz Maciaszek, Kacper Dampz

Opiekunowie: Weronika Wieżel- Bisewska i Andrzej Sławikowski.