We wtorek 14 czerwca dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do Parku Rekreacyjno - Edukacyjnego w Sarbsku.  Uczestniczyły w niezwykłym pokazie popisów i talentów fok. Moc artystycznych przeżyć doznały podczas przedstawienia teatralnego: „Piraci”, z udziałem uchatek kalifornijskich. Spotkały się z interaktywnym wielorybem Błękitkiem. Zobaczyły latarnie morskie polskiego wybrzeża w miniaturze oraz makiety największych żyjących ryb i ssaków morskich w naturalnej wielkości. Starsze przedszkolaki obejrzały film animowany pt.: "Przygody żółwia morskiego". Skorzystały z małpiego gaju, zjeżdżalni, basenu z piłeczkami, gdzie w sposób aktywny spędziły czas.

Po całym dniu spędzonym w „Sea Park”, pełnym niezapomnianych wrażeń i atrakcji, zmęczone lecz bardzo zadowolone przedszkolaki, w dobrych humorach wróciły do przedszkola.