W środę 15 czerwca br. o godz. 14.00 w przedszkolu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Strzebielinie Osiedlu, na terenie placu zabaw miało miejsce bardzo ważne wydarzenie z okazji Dnia Rodziny. Przedszkolaki ze wszystkich grup przedszkolnych przygotowały wspaniałe występy dla Mamy i Taty. Dzieci prezentowały piosenki, tańce oraz wiersze wyrażając w ten sposób miłość do swoich rodziców. Wzruszenie malujące się na twarzach rodziców oraz gromkie brawa były  największym wyróżnieniem dla małych artystów.

Nie zabrakło również poczęstunku. Można było skosztować pysznych ciast, babeczek i drożdżówek upieczonych przez rodziców. Mamy na miejscu piekły wyśmienite gofry, a ojcowie zajęli się kiełbaskami z grilla. Wielką atrakcją okazały się dmuchane zjeżdżalnie, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci.

Całości dopełniła piękna pogoda, serdeczna atmosfera oraz wspaniała zabawa. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do zorganizowania i uatrakcyjnienia tej uroczystości.