Ach co to był za dzień....
8 grudnia po raz drugi we współpracy z panem Sołtysem i Radą Sołecką Strzebielino - Osiedle zorganizowaliśmy Kiermasz Rodzinny. Jest on tradycją w naszej szkole, bo pierwszy, dla społeczności szkolnej miał miejsce w 2010 roku, a pierwszy dla społeczności lokalnej w 2011r. Pandemia wymusiła na nas przeniesienie jego organizacji "na zewnątrz" i tak już zostało.
Pogoda sama się o siebie zatroszczyła i już rano sypnęło śniegiem, a dla wszystkich kochających ciepło rozpalono ognisko ,gdzie można było upiec kiełbaski zakupione na jednym z klasowych stoisk. Taki klimat zimy radował przede wszystkim dzieci, które nie tylko występowały na scenie ale również ochoczo ganiały łapiąc kolejne spadające z nieba płatki.
Rodzice stanęli na wysokości zadania i oprócz pięknych ozdób świątecznych serwowano, jakby to powiedział Kubuś Puchatek " Małe co nieco" . Nie zabrakło Mikołaja, który rozdawał dzieciom prezenty, a  głównodowodzącej Pani Justynie i wszystkim dorosłym przesyłał uśmiechy.
Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy i życzymy ciepła w sercach.