Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres. Wzorem lat ubiegłych przedszkolaki z rodzicami z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie na własnoręcznie wykonane drzewko świąteczne. Celem konkursu było: rozwijanie zdolności manualnych oraz wyobraźni dzieci, efektywne współdziałanie z rodzicami, dzielenie się rolami, wyrabianie więzi emocjonalnej z rodziną i bliskimi, nauka samodzielności i podejmowania aktywności, kultywowanie tradycji świąt bożonarodzeniowych,wyrabianie estetyki i poczucia piękna poprzez ekspresję plastyczną. Forma, wielkość i technika pracy była  dowolna. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 8 grudnia 2022 roku. Każde dziecko na forum z dumą prezentowało swoją choinkę, otrzymało dyplom i zasłużony upominek. Efekt pracy był zadziwiający- choinki były przepiękne, pomysłowe i niepowtarzalne. Prace konkursowe zostały przekazane na Kiermasz Świąteczny. Rodzicom i dzieciom dziękujemy  za zaangażowanie i udział w konkursie.