Z życia szkoły

Dni otwarte

W ramach doradztwa zawodowego uczniowie tegorocznych klas 8 uczestniczyli w Dniach otwartych szkół powiatu Wejherowskiego oraz w targach edukacyjnych.

Warsztaty wielkanocne

26 marca w stołówce szkolnej odbyły się warsztaty wielkanocne dla uczniów klasy 1c i 1b oraz ich rodziców, które  zorganizowały wychowawczynie obu tych klas.

Szkolne obchody Dnia Jedności Kaszubów

15 marca b.r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Strzebielinie-Osiedlu odbyły się uroczystości związane   z obchodami Dnia Jedności Kaszubów.

Na koniec karnawału obchodzimy Dzień Naleśnika. To była świetna okazja dla uczniów klasy 3 aby utrwalić wyrażenia z j. angielskiego i spróbować własnoręcznie przygotowanych wypieków. Yummy, 😋

Dzień Starszego Brata i Starszej Siostry VIB w Przedszkolu

Opieka nad młodszym rodzeństwem to codzienność w wielu rodzinach. Uczniowie klasy VIB mieli możliwość pokazać swoje umiejętności w trakcie zajęć integracyjnych Dzień Starszego Brata i Starszej Siostry z grupą przedszkolną Pani Bożenki.

Bal karnawałowy

Karnawał lub Zapusty to czas zabawy przed Wielkim Postem. W trakcie tegorocznego Balu Karnawałowego uczniowie klas I-IV mieli do takiej zabawy znakomitą okazję.

Relacja z gminnych zawodów siatkówki

Nowy Rok kalendarzowy zaczynamy od podwójnego zwycięstwa w Mini Siatkówce Chłopców i Dziewcząt.

Bezpieczne ferie

Dbając o bezpieczeństwo uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych, 16 stycznia w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Strzebielinie-Osiedlu odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszami Policji.

Święta tuż, tuż...

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klasy VIB mogli sprawdzić swoje umiejętności potrzebne w przedświątecznych przygotowaniach.