Strzebieliński Mikołajkowy Kiermasz Rodzinny

Ach co to był za dzień....
8 grudnia po raz drugi we współpracy z panem Sołtysem i Radą Sołecką Strzebielino - Osiedle zorganizowaliśmy Kiermasz Rodzinny.

Świąteczne warsztaty w klasie 3

Tym razem zajęcia warsztatowe z samodzielnego tworzenia ozdób świątecznych przez uczniów i ich rodziny zorganizowała pani Alicja.

Dary dla schroniska przekazane

Dary dla schroniska zostały dostarczone.

Klimat szkoły tworzymy go razem

W ramach udziału naszej szkoły w programach "Szkoła myślenia pozytywnego" oraz "NVC" uczniowie klasy 4, 8 i 7 wzięły udział w zajęciach poświęconych komunikacji bez przemocy.

Warsztaty Decoupage w 5c

W Mikołajkowy wieczór uczniowie klasy 5 c wraz ze swoimi rodzicami i wychowawczynią – panią Kariną, wzięli udział w warsztatach dekorowania metodą Decoupage.

Mikołajki 2022

Ach co to był za dzień….

Dyplom - "Boża Przystań"

Kolejny raz społeczność naszej szkoły połączyła siły, by mimo szarych dni, zanieść innym trochę światła.

Tydzień profilaktyki

W dniach 21- 24 listopada w naszej szkole obchodziliśmy tydzień profilaktyki.

Wizyta w Bibliotece Publicznej w Strzebielinie

22 listopada 2022 r. uczniowie klasy I a wraz z wychowawcą udali się do biblioteki Publicznej w Strzebielinie.