Dzień Dziecka 2023

Najlepsze życzenia samych radosnych i beztroskich dni oraz miliona powodów do uśmiechu każdego dnia z okazji Dnia Dziecka składamy wszystkim (tym małym i tym dużym) dzieciom.

Szkolne Przerwy na Świeżym Powietrzu

Podczas przerwy w Naszej Szkole nie można się nudzić. W trwających szkolnych zawodach w piłkarzyki, tenis stołowy, rzutki i szachy w ramach programu "Aktywna przerwa", uczniowie mogą wziąć udział w zdrowej rywalizacji i podszkolić technikę oraz poznać zasady.

Trzymaj Fromę VB

W ramach szkolnego programu Trzymaj Formę uczniowie klasy VB poczuli na własnej skórze jak to jest być trenerem. Zawód ten wymaga przede wszystkim precyzyjnego określania celów do osiągnięcia oraz bardzo dobrej komunikacji.

Maj z biblioteką szkolną

W ramach Tygodnia Bibliotek zaprosiliśmy uczniów do udziału w konkursie na reklamę zachęcającą do czytania książek, Biblioteka "Mała" pewne marzenia miała, aby książka, która na półce stała do domu czytelnika się dostała. Pomóż, zrealizować te marzenia i zachęć innych do jej przeczytania.

Kaszubskie Wędrowanie 2023

W dniach 16 i 18 maja 2023r. odbyły się dwie autokarowe wycieczki uczniów naszej szkoły  uczęszczających na lekcje języka kaszubskiego.

Pierwsza z nich odbyła się do Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie.

Dzień Matki

Dzień Matki to wyjątkowa okazja, aby podziękować mamom za ich  poświęcenie i miłość.

W klasie 3a z tej właśnie okazji w dniu 18 maja 2023r odbyła się piękna uroczystość.

Powiatowe eliminacje konkursu recytatorskiego Prozy i Poezji Kaszubskiej "Rodnô mòwa"- Wejherowo

W piątek 12 maja 2023 r. odbyły się w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko- Pomorskiej w Wejherowie powiatowe eliminacje konkursu recytatorskiego z języka kaszubskiego "Rodnô mòwa".

Librarian Escape Room

Wizyty w Bibliotece zwykle pełne są tajemnic zawartych w nowo wypożyczanych książkach. Uczniowie klasy VB mieli okazję przeżyć coś więcej, bo… jak tu wyjść z Biblioteki bez książki.

Konkurs recytatorski "Rodnȏ Mòwa" 2023

27 kwietnia 2023 r. w Zespole Kształcenia i Wychowania w Rozłazinie odbyły się gminne eliminacje konkursu recytatorskiego poezji i prozy kaszubskiej "Rodnȏ Mòwa".