Z życia przedszkola 2022/2023

Rajd rowerowy

21 czerwca zorganizowaliśmy Rowerowy Rajd Przedszkolaka. Głównym celem rajdu jest promocja zdrowego stylu życia. Pan Policjant przedstawił dzieciom zasady ruchu drogowego i przy okazji opowiedział o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacji.

Z wizytą w gospodarstwie

Za nami wycieczka na gospodarstwo. Zobaczyliśmy kury, perliczki, kaczki oraz krowy. Obejrzeliśmy również maszyny rolnicze, a nawet spróbowaliśmy mleka🥛🐄

30 lecie Przedszkola Publicznego w Strzebielinie Osiedlu -  Dzień Rodzinny

Od wielu lat tradycją Przedszkola Publicznego w Strzebielinie Osiedlu stały się obchody Dnia Rodzinnego. W tym roku postanowiliśmy tę ważną uroczystość połączyć z obchodami 30lecia istnienia Przedszkola Publicznego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym.

IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolakow

17 maja przedszkolaki z Zespół Szkolno-Przedszkolnego w Strzebielinie Osiedlu wraz z oddzialami przedszkolnymi ze Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Bożympolu Wielkim wzięły udział w IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolakow "Sprintem do maratonu".

Co nowego w grupie 3…

Trzynaścioro dzieci z grupy III wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.: "Mój wymarzony Lizak".

Dzień Dinozaura

Dzień Dinozaura, to jeden z ulubionych dni naszych przedszkolaków. W tym roku obchodziliśmy go w poszczególnych grupach 27 i 28 lutego.

Dzień Dinozaura

Dnia 27 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dinozaura. Tego dnia rozmawialiśmy o prehistorycznych stworach, które zamieszkiwały naszą planetę.

Dzień Pizzy

Dnia 20.02.2023r.w przedszkolu odbyły się warsztaty kulinarne robienia pizzy.
Przedszkolaki bawiąc się we włoskich kucharzy przygotowały prawdziwą pizzę pod okiem Pana Pawła z firmy Alcatraz.

Zabawa Walentynkowa w przedszkolu

Krótka fotorelacja z przedszkolnej zabawy walentynkowej.