Konkursy

Dziś zakończono "Rodzinny Konkurs na Kartkę Wielkanocną". Zgodnie z regulaminem jury przystąpi do oceny prac, jednak nagrody zostaną wręczone  po powrocie do szkoły.

Z okazji obchodów Dnia Jedności Kaszubów – 19.03.20 r. został ogłoszony w naszej szkole na początku marca indywidualny konkurs na wykonanie kotylionu w barwach kaszubskich.

Gminne eliminacje ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Nasi laureaci  konkursu plastycznego z okazji walentynek o wdzięcznej nazwie - Najpiękniejsze serce z "BYLE CZEGO" którego organizatorem była Gminna Instytucja Kultury i Biblioteka w Łęczycach.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXXI Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie plastycznym pt. "Paronimy słowa dziwne, podobne, lecz całkiem inne".

Jak co roku tak i w tym, nasza szkoła przyłączyła się do terenowej organizacji konkursu Ortograficzne Łamigłówki, będącego częścią projektu wojewódzkiego, a skierowanego do uczniów ze zdiagnozowaną dysleksją.

Ponad pół tysiąca (530) prac wpłynęło na XVIII Wojewódzki Konkurs Twórczości Regionalnej Dzieci i Młodzieży „MÓJ REGION”...

25 marca Jakub oraz Maria wzięli udział  w  rejonowych eliminacjach Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej...

Dnia 8 marca br. w Bożympolu odbył się Gminny Konkurs Recytatorski.

Udział Zuzanny Wójtowicz w rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.