Z życia przedszkola

Owocowy pokaz mody

Owocowa moda zagościła w naszym przedszkolu. W miniony  poniedziałek odbył się niecodzienny pokaz mody zainspirowany owocami i warzywami.

#szkoła pamięta

Mimo, że akcja skierowana jest do szkół to nasi najmłodsi wraz ze swoimi wychowawczyniami postanowili się dołączyć i wzorem starszych, wybrali się na cmentarz oraz odwiedzili lokalne miejsca pamięci.

Dzień Dyni

Gdy nadchodzi koniec jesiennych zbiorów czas ogłosić „Dzień Dyni”. Tego dnia podczas zajęć dzieci poznały wielką różnorodność dyń i wzbogaciły wiedzę na ich temat.

Rozwój edukacji przedszkolnej w Gminie Łęczyce

W Przedszkolu Publicznym w Strzebielinie Osiedlu dążymy do tego, aby wychowanie zaspokajało zróżnicowane potrzeby dzieci.

Święto ziemniaka

Realizując tematykę jesienna grupa 0b poszła na wycieczkę do gospodarstwa rolnego w Strzebielinie, by wziąć udział w tzw. Wykopkach, czyli zbieraniu ziemniaków.

Teatrzyk dla dzieci - "Detektyw Zagadka na tropie"

7 października w naszym przedszkolu gościliśmy Teatr KRAK-ART. z przedstawieniem pt.: „Detektyw Zagadka na tropie…”.

Zajęcia w bibliotece

W czwartek 6 października przedszkolaki z grupy III odwiedziły Bibliotekę przy GIK, w ramach projektu: „Bibliomaluch”.

Dzień Chłopaka

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach tak w życiu rodziny, jak i życiu przedszkola, dlatego 30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

Kolejowe ABC

27 września przedszkolaki z grupy III oraz 0 „A” wzięły udział w zajęciach edukacyjnych w ramach ogólnopolskiego projektu: „Kolejowe ABC II”.