Z życia przedszkola

Dzień Starszego Brata i Starszej Siostry VIB w Przedszkolu

Opieka nad młodszym rodzeństwem to codzienność w wielu rodzinach. Uczniowie klasy VIB mieli możliwość pokazać swoje umiejętności w trakcie zajęć integracyjnych Dzień Starszego Brata i Starszej Siostry z grupą przedszkolną Pani Bożenki.

Dzień Dyni

30 października świętowaliśmy Dzień Dyni.
Tego dnia do przedszkola przyszliśmy ubrani na pomarańczowo 🎃.

Dzień kropki

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności. Z tej okazji przyszliśmy do przedszkola w kropkowych strojach.

Dzień przedszkolaka

20 września –to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dziecka.

Rajd rowerowy

21 czerwca zorganizowaliśmy Rowerowy Rajd Przedszkolaka. Głównym celem rajdu jest promocja zdrowego stylu życia. Pan Policjant przedstawił dzieciom zasady ruchu drogowego i przy okazji opowiedział o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacji.

Z wizytą w gospodarstwie

Za nami wycieczka na gospodarstwo. Zobaczyliśmy kury, perliczki, kaczki oraz krowy. Obejrzeliśmy również maszyny rolnicze, a nawet spróbowaliśmy mleka🥛🐄

30 lecie Przedszkola Publicznego w Strzebielinie Osiedlu -  Dzień Rodzinny

Od wielu lat tradycją Przedszkola Publicznego w Strzebielinie Osiedlu stały się obchody Dnia Rodzinnego. W tym roku postanowiliśmy tę ważną uroczystość połączyć z obchodami 30lecia istnienia Przedszkola Publicznego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym.

IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolakow

17 maja przedszkolaki z Zespół Szkolno-Przedszkolnego w Strzebielinie Osiedlu wraz z oddzialami przedszkolnymi ze Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Bożympolu Wielkim wzięły udział w IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolakow "Sprintem do maratonu".

Co nowego w grupie 3…

Trzynaścioro dzieci z grupy III wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.: "Mój wymarzony Lizak".