W sobotę 11.12.2021  na Sali gimnastycznej w Strzebielinie Osiedlu został rozegrany Świąteczny Turniej Amatorskiej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. Zawody te były częścią większego Projektu  „Program rekreacji po pandemii”.

Rozgrywki były przeprowadzone w dwóch kategoriach – dla klas 4-8 – wystąpiły następujące zespoły- Bożepole , 5b dobra jest, Odklejeni, ODXBK oraz Karasuno.

W kategorii Open – KSS Strzebielino, Pomieszani, Tajfun Świetlino, Łamagi i Gang Świeżaków. Graliśmy systemem każdy z każdym. Mecze były bardzo wyrównane oraz toczone w atmosferze Fair Play. W kategorii Open swoją drużynę wystawili również nauczyciele naszej szkoły wspomagani wuefistami m.in. z Bożegopola Wielkiego.

W młodszej kategorii stawiła się drużyna uczniów z pobliskiego Bożegopola.

Wszyscy uczestnicy na koniec rozgrywek otrzymali drobne słodkości oraz pamiątkowe  gadżety. Dodatkowo dla zespołów z miejsc 1-3 był puchar i medal.

Cieszymy się, że nasza młodzież wolała spędzić sobotnie przedpołudnie w taki właśnie sposób, dając tym samym przykład inny kolegom do aktywnego planowania dnia. Kolejny taki turniej odbędzie się na wiosnę, liczymy na jeszcze większą frekwencję.

Klasyfikacja końcowa turnieju w kategorii młodszej:

1 miejsce – ODXBK

2 miejsce – Karasuno

3 miejsce – Odklejeni

4 miejsce – 5 b dobra jest

5 miejsce – Bożępole

         Klasyfikacja końcowa w kategorii Open

1 miejsce – Pomieszani

2 miejsce – Tajfun Świetlino

3 miejsce – KSS Strzebielino

4 miejsce – Gang Świeżaków

5 miejsce - Łamagi

Już teraz zapraszamy na ostatni turniej nocny w Tenisa Stołowego w tym roku, który odbędzie się 17.12.2021