Nareszcie – od tego słowa zaczniemy relację z turnieju koszykówki 3x3 chłopców i dziewczyn. Przez cały rok 2020 nie odbywały się w naszej gminie żadne zawody między szkolne.

Czekaliśmy na ten dzień od bardzo dawna. Dzieci i Młodzież pełne chęci i woli zwycięstwa stawili się w Bożympolu Wielkim na pierwszych tym roku rozgrywkach międzyszkolnych. Niestety oprócz naszych zespołów byli jedynie gospodarze turnieju .

Całe zawody zakończyliśmy ze zmiennym szczęściem. W kategorii młodszej zarówno dziewczyny jak i chłopcy zajęli 1 miejsce i będą reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych. Natomiast starsi uczniowie musieli uznać wyższość przeciwników, choć trzeba przyznać , że dziewczyny z Bożegopola Wielkiego wygrały mecz zdobywając jeden punkt więcej. Dziękujemy wszystkim za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Składy zespołu chłopców młodszych i starszych: Olivier Pobłocki, Dominik Klawikowski, Franek Bistram, Maksymilian Kabus, Rafał Bistram, Szymon Szalk, Oliwier Lindsted oraz Piotr Cyman.

Skład dziewczyn: Zuzanna Domarus, Oxana Chodubska, Elianah Staniszewska, Róża Małaszycka oraz Nikola Wohs, Nikola Szyplak, Martyna Małaszycka i Agata Kłos.