Dnia 24.10.2023r., odbyły się powiatowe Igrzyska Dzieci w unihokeju Dziewcząt. Na starcie stawiło się 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. My w fazie grupowej zmierzyliśmy się z drużynami Wejherowa, Gościcina oraz Redy. Wygrywając dwa spotkania i jedno remisując, zdobyliśmy pierwsze miejsce w grupie  i tym samym awansowaliśmy do finału w tych rozgrywkach. Mecz finałowy z Rumią obfitował w zwroty akcji, najpierw prowadzimy 2:0, żeby zremisować 2:2, co skutkowało rzutami karnymi. Finalnie zwyciężamy i awansujemy na Półfinały Wojewódzkie.

Następnego dnia swoją przygodę z unihokejem rozpoczęli chłopcy. Na Powiatowe Igrzyska Dzieci w unihokeju Chłopców również stawiło się 8 zespołów, podzielonych na dwie grupy. W fazie grupowej nie mieliśmy sobie równych i pewnie wygraliśmy z zespołami z Kostkowa, Strzepcza oraz Gościcina. Zarówno mecz półfinałowy jak i finałowy zakończył się dogrywką w postaci rzutów karnych, w których to nasi chłopcy okazali się lepsi, tym samym zdobywając Mistrza Powiatu i awansując na Półfinały Wojewódzkie.

Półfinały Wojewódzkie zarówno chłopców jak i dziewcząt odbyły się dnia 13.11.2023r. w Przyjaźni (powiat kartuski). W tych zawodach uczestniczą zwycięzcy z powiatu wejherowskiego, puckiego, lęborskiego oraz kartuskiego, a zwycięzca awansuje na Finały Wojewódzkie. Dziewczęta mierzyły się z Leśniewem, Łebieniem oraz gospodarzami, czyli Przyjaźnią. Mecze stały na bardzo wysokim poziomie, a najlepszym zespołem okazały się gospodynie, które wygrały wszystkie swoje spotkania. Nasze uczennice pomimo wielkiego zaangażowania i walki do samego końca uległy przeciwniczkom, ostatecznie zajmując czwarte miejsce. Natomiast chłopcy mierzyli się z Cewicami, Leśniewem oraz Tuchlinem. Tak jak w przypadku dziewcząt, poziom gry był bardzo wysoki. Po zaciętych meczach nasi zawodnicy wygrali wszystkie spotkania i awansowali na Finały Wojewódzkie.

Skład dziewcząt: Hanna Szulc, Julia Mielewska, Kornelia Wieżel, Wanessa Fogt, Nina Lademann, Wiktoria Arendt, Wiktoria Tokarz, Amelia Koszałka, Zofia Hebel. 

Skład chłopców: Bartosz Maciaszek, Kacper Dampz, Nikodem Koprowski, Paweł Stenka, Łukasz Ceynowa, Damian Rubel, Igor Puzdrowski, Ruben Cyganek, Marcel Małaszycki, Filip Rohraff.

Finały Wojewódzkie Dzieci w unihokeju chłopców odbędą się 21.11.2023r. w Tuchomiu.

Kolejnym sukcesem naszej szkoły, stało się zwycięstwo naszych uczennic w Igrzyskach Dzieci w tenisie stołowym Dziewcząt. Dnia 14.11.2023r, Julia Mielewska oraz Julia Mutke, wywalczyły Mistrzostwo Powiatu, awansując na półfinały wojewódzkie, które odbędą się dnia 20.11.2023r. w Miechucinie (powiat kartuski).
Wszystkim uczniom i uczennicom dziękujemy za ogromną dawkę sportowych emocji, za zaangażowanie w każdy mecz oraz grę fair play. Dobrą puentą będzie nasz zespołowy okrzyk: STRZEBIELINO!!! GÓRĄ!!!! 

Ze sportowym pozdrowieniem, nauczyciele wf