Po zwycięskich zmaganiach na gminnych zawodach w mini siatkówce dziewcząt  i chłopców  przyszedł czas na rywalizację na szczeblu powiatowym.

Dnia 19.02.2020r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Rumi do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Zostałyśmy przydzielone do grupy B wraz ze Szkołą Podstawową z Orla i gospodarzami z „dziewiątki” z Rumi. Już na początku wiadomo było, że bój o przepustkę do półfinałów stoczymy z dziewczętami z Orla. Po zaciętej rywalizacji, wynikiem 2:1 w setach, to my cieszyłyśmy się ze zwycięstwa. W półfinale zmierzyłyśmy się ze Szkołą Podstawową z Redy, która bezapelacyjnie była

od nas lepsza i zwyciężyła 2:0. Pozostał nam mecz o 3 miejsce. Rywalizowałyśmy z Wejherowem. Pierwszy set po zaciętej walce wygrały przeciwniczki, drugi zdominowałyśmy my. Zadecydował tie-break, który wynikiem 16:14 wygrały dziewczęta z Wejherowa, a nam pozostało cieszyć się z bardzo dobrego dla nas 4 miejsca, mając na uwadze, że rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie.

Skład dziewcząt: Nikola Klawikowska, Nikola Szyplak, Natalia Walczak, Zuzanna Kogut, Lilianna Małaszycka, Magdalena Fikus, Martyna Małaszycka, Katarzyna Grębowska, Oliwia Formella, Amelia Kuśpiel, Natalia Mielewska

Natomiast dnia 21.02.2020r. do zmagań zameldowali się chłopcy. Gospodarzami również była Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi. Rywalizowaliśmy w grupie A, ze szkołami z Wejherowa, Rumi i Redy. Udało nam się wygrać zaledwie jeden set, i z trzema porażkami zakończyliśmy rywalizacje na 7 miejscu. Każdy mecz przynosił dużo emocji, gdyż poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, a o końcowym rezultacie decydowała ilość popełnianych błędów własnych. Nie mniej jednak takie spotkania dają możliwość wyciągania wniosków na przyszłość jak i chęć dalszego rozwoju na treningach.

Skład chłopców: Krystian Sirocki, Łukasz Damps, Piotr Cyman, Gabiel Kobiela, Milan Haase, Olivier Pobłocki, Oliwier Lindsted, Tymon Szlage, Dominik Klawikowski, Jakub Francuz, Miłosz Wittbrodt.

Duma rozpiera patrząc na uczniów pełnych zaangażowania, ambicji i woli walki.

Opiekun: Wieżel- Bisewska Weronika