Dnia 18.02.2020 w Szkole Podstawowej nr 6 w Wejherowie odbyły się zawody Powiatowe Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

 

 

W turnieju finałowym wzięło udział 8 drużyn. Nasza ekipa trafiła do grupy B, w której rywalkami były dziewczyny z SP Szemud, Bolszewa i Redy. Wszystkie mecze w naszym wykonaniu wyglądały dobrze. W pojedynku z SP Szemud doznaliśmy nieznacznej porażki 1:3, drugi mecz rozegraliśmy z zespołem wymienianym jako jeden z faworytów do wygrania całych zawodów - SP Bolszewo , po zaciętej walce przegrywamy 1:4. W ostatnim meczu turnieju stanęliśmy naprzeciwko drużyny z Redy. Spotkanie obfitowało w sporo zwrotów akcji.

Po ostatnim gwizdku sędziego na tablicy widniał wynik 3:3  i o wszystkim zadecydowała seria rzutów karnych, które niestety przegraliśmy 0:2.

Podsumowując - dziewczyny zakończyły turniej na 7 miejscu. Pokazały się z bardzo dobrej strony. Mnóstwo woli walki, chęci wygrania meczu i zaangażowania w każdą minutę spędzoną na boisku.

Skład drużyny: Liliana Małaszycka, Martyna Małaszycka, Nikola Klawikowska, Nikola Wohs, Natalia Walczak, Nikola Szyplak, Magda Fikus, Amelia Kuśpiel, Katarzyna Grębowska i Oliwia Formella.