Dnia 10.02.2020 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody Piłki Ręcznej Chłopców i Dziewcząt. Gospodarzem turnieju była szkoła z Bożegopola Wielkiego. W rozgrywkach wzięły udział dwie drużyny żeńskie i cztery męskie. Nasi chłopcy po mimo braku zawodników rezerwowych pokazali ogromne zaangażowanie. W każdym meczu grali bardzo dobrze w obronie i rzucali sporo bramek. Ostatecznie zajęli bardzo dobre 2 miejsce. Dziewczyny natomiast zagrały jedynie z gospodyniami. Mecz wyrównany, drobne niuanse zadecydowały o końcowej porażce. Patrząc jednak na grę zespołu wszystkim należą się ogromne gratulacje.

 

 

Z popełnionych błędów trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość i jeszcze ciężej pracować na zajęciach, a efekty przyjdą w swoim czasie.

Składy chłopców:

Siecha Jakub, Baranowski Gracjan, Franciszek Damps, Kacper Damps, Mikołaj Wittbrodt, Miłosz Sobczak, Łukasz Miler i Artur Arendt.

         Skład dziewcząt:

Natalia Maciaszek, Simona Dampc, Ania Kwidzinska, Dominika Janik, Jessica Klocka, Klaudia Staniszewska, Karolina Krampa, Malwina Kędziora, Julila Kłos, Amelia Mrzygłocka i Aneta Litwin.