Dnia 9 stycznia został rozstrzygnięty Konkurs Piosenki Świątecznej. Kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, rozbudzanie w dzieciach chęci wspólnego śpiewania kolęd i piosenek o tematyce świątecznej oraz rozbudzanie zainteresowań muzycznych, to główne cele konkursu. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zaprezentować jeden utwór i wysłać filmik z nagraniem do organizatora. Z pośród nadesłanych nagrań komisja wybrała trzy miejsca oraz wyróżnienia. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie dostały dyplomy oraz nagrody. Dziękujemy uczestnikom i oczywiście ich rodzicom. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszego przedszkola do brania udziału w konkursach - to świetna zabawa dla całej rodziny.