Trzynaścioro dzieci z grupy III wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.: "Mój wymarzony Lizak". Przedszkolaki wykazały się dużą  pomysłowością tworząc swoje dzieła. Organizator: Muzeum Lizaka w Jaśle, zapewnił wszystkim uczestnikom konkursu Dyplomy oraz bezpłatne bilety wstępu do Muzeum Lizaka.

Przedszkolaki z tej samej grupy wzięły udział również  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.: "Mój Pałac Marzeń". W podziękowaniu za udział siedmiu uczestników otrzymało Dyplomy oraz bilety wstępu do Historycznego Parku Rozrywki w Gorlicach.

Natomiast  udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.: "Moja wymarzona Złota Rybka" ujawnił kreatywność dzieci. Swoją rybkę marzeń przedstawiły one bowiem za pomocą różnych technik plastycznych. Piętnaścioro dzieci biorących udział w konkursie, otrzymało pamiątkowe Dyplomy oraz bilety wstępu do Muzeum Złotej Rybki  w Krzemiennej.

Gratulujemy!