🏃🏃17 maja przedszkolaki z Zespół Szkolno-Przedszkolnego w Strzebielinie Osiedlu wraz z oddzialami przedszkolnymi ze Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Bożympolu Wielkim wzięły udział w IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolakow "Sprintem do maratonu". Jak na sportowców przystało, rozpoczęliśmy od rozgrzewki🤸. Następnie każda z grup ustawiła się na linii startu by wspólnie przebiec wyznaczony dystans. Razem pokonaliśmy 7560m !!!! Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal 🏅 Po sportowych zmaganiach czekały na nas kiełbaski z grilla 😃. Serdecznie dziękujemy naszym koleżankom z Bożegopola za przybycie i wspólną zabawę!!!

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony na FB : Przedszkole Publiczne w Strzebielinie Osiedlu

#sprintempozdrowie
#sprintemdomaratonu