W środę - 22 lutego 2023 r. Uczniowie klasy 3, których wychowawczynią jest pani Alicja Hilla gościli w swojej sali dzieci z klasy 0 wraz z ich wychowawczynią panią Ireną Tełewiak. Tematem przewodnim spotkania był "Przerwany hejnał". Jak relacjonuje pani Alicja: "Przenieśliśmy się do Krakowa, do odległych czasów, aby poznać legendę o hejnale mariackim. Wszystkie dzieci z uwagą wysłuchały opowieści, a następnie chętnie brały udział w proponowanych aktywnościach. Zajęcia bardzo spodobały się młodszym dzieciom, które mogły przekonać się i zobaczyć, jak wygląda praca na lekcjach w klasach I - III oraz czym zajmują się uczniowie w czasie przerwy między zajęciami. Początkowo były nieco stremowane, ale z czasem nabrały pewności siebie i coraz śmielej włączały się w tok zajęć wspaniale współpracując z uczniami mojej klasy. Mam nadzieję, że zagoszczą jeszcze w naszej klasie. Zapraszam..."