Dzień Matki – to szczególne święto, które honoruje wszystkie Mamy, stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie.

W poniedziałek – 27 maja odbyło się sympatyczne spotkanie z mamami w klasie I a. Na początku dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę, w której wyraziły swoje oddanie i miłość do Mam. Następnie każde dziecko udekorowało, według własnego pomysłu, bawełnianą torbę dla mamy, wykorzystując do tego specjalne pisaki przeznaczone do tkanin. Mamy przyglądały się pracy, asystowały dzieciom. Na ich  twarzach malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech.

Ostatnim punktem spotkania był poczęstunek. Dzieci przygotowywały dla siebie i mam szaszłyki z owoców, które dekorowały czekoladowym fondue.

Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa  i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Wychowawca:   Alicja Hilla