W czwartek - 13.10.2022 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej.
Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pana Dyrektora, który przywitał wszystkich zgromadzonych i złożył życzenia wszystkim pracownikom szkoły.
Następnie aktorzy z kół teatralnych klas I-III oraz klas IV-VIII pod kierunkiem pań: Alicji Hilli oraz Marioli Chodubskiej zaprezentowali żartobliwy program artystyczny i podziękowali za trud wkładany w wychowanie i edukację dzieci.
Całość uświetniły piosenki w wykonaniu chóru szkolnego pod kierunkiem pani Beaty Marcinkiewicz – Godlewskiej.

Młodzi artyści pogodnymi piosenkami i wesołym słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Nauczyciele i pracownicy szkoły usłyszeli w tym dniu wiele ciepłych i miłych słów kierowanych pod ich adresem, w których uczniowie docenili i wyrazili wdzięczność za codzienny trud pracy.